Rekonstrukce kuchyně

Když vaše kuchyně dosluhuje, nebo nevyhovuje vám ani dnešním moderním trendům bydlení, je nutné přistoupit k rekonstrukci.
 

Jak to probíhá?

  • navštíví vás technik a provede přesné zaměření prostoru a prokonzultuje  vaše přání a představy o nové kuchyni.
  • technik předá naměřené hodnoty a zjištěné informace architektovi, který vypracuje architektonický návrh včetně 3d vizualizace.
  • s architektem konzultujete a provádíte změny ve vašem návrhu, vybíráte si nábytek, úchyty, kování, barvy, materiály a technické parametry tak, aby vyhovovali vašim přáním a představám.
  • vybouráme stávající linku včetně podlah a obkladu, poskytujeme i vybourání nevyhovujícího, větracího potrubí.
  • provedeme všechny stavební práce a potřebné úpravy, zajistíme demontáž, zednické práce, instalatérské práce, eletrikáře, obkladače i malířské práce.
  • dopravíme a namontujeme novou kuchyňskou linku.
      
Moderní zrekonstruovaná kuchyně.
 
Chystáte-li se provádět kompletní rekonstrukci bytu, nebo jen rekonstrukci kuchyně je dobré mít jíž dopředu připravené rozvody a přípojky pro instalaci linky. Jsme stavební firma a v případě, že rozvody připravené nejsou rádi je připravíme.

Je dobré si také hned na začátku promyslet, zda provedete rekonstrukci jen kuchyňské linky nebo provedete kompletní rekonstrukci včetně podlah a obkladu. Rádi vám provedeme rekonstrukci kuchyně komplexně. Zbavíme vás staré kuchyně, navrhneme novou kuchyň, zhotovíme 3D vizualizaci pro přesnou představu a samozřejmě připravíme i cenovou nabídku dle vašeho rozpočtu. Palazzio.cz navrhuje a realizuje kuchyně dle rozpočtu klienta. Proto se nemůže stát, že by se cena rekonstrukce závratně navýšila.

 

Krásná realizace rekonstrukce kuchyně od Palazzio.cz
 

Luxusní rekonstrukce kuchyně v moderním designu.