O nás

O nás

Palazzio - spolehlivá stavební firma

Hlavní činností firmy jsou pozemní stavby jak standardní cenové kategorie, tak luxusního a moderního bydlení na klíč. Provádíme, ale také moderní revitalizace panelových a bytových domů, stavíme novostavby a provádíme nejrůznější rekonstrukce a další stavební činnosti.

Rekonstrujeme nejen historické budovy, ale také budovy občanské vybavenosti, vodárenských a průmyslových objektů. Široký rozsah zemních prací zajištujeme vlastní technikou.

Máme za sebou také výstavby a rekonstrukce zemědělských objektů a průmyslových a výrobních hal.

Zabýváme se i developerskou výstavbou rodinných domů. Vyhledáváme a analyzujeme vhodná místa, kde následně připravujeme a realizujeme developerskou výstavbu. Domy následně sami prodáváme a obstaráme všechny náležitosti prodeje, takže klientovi šetříme peníze za provizi realitním a právním kancelářím.

Působnost stavební firmy Palazzio je celá Česká republika, zejména pak oblast Prahy a okolí.

 

Naše filozofie

Individualita - pro každého klienta hledáme originální řešení odpovídající jeho aktuální situaci a požadavkům.

Diskrétnost - soukromí našich klientů je důležitým stavebním kamenem vzájemné důvěry.

Pokora - k požadavkům našich klientů přistupujeme s rozvahou a zodpovědně, respektujeme veškerá  jejich přání.

Univerzálnost - profesní záběr našich produktových poradců zahrnuje celou šíři stavebních produktů a služeb od návrhů po konečnou realizaci. Uplatňujeme otevřený přístup, kdy se neomezujeme pouze na jeden typ produktů.

Odbornost - produktoví poradci jsou připraveni na komplexní obsluhu klientů a plnění jejich vysokých nároků a očekávání.

Profesionalita - nasloucháme našim klientům, analyzujeme jejich potřeby a navrhujeme odpovídající řešení.

Flexibilita a rychlost - využíváme naší organizační struktury, díky které jsme schopni řešit problémy rychle a flexibilně.

 

Galerie

O nás

Sídlo naší firmy