Rekonstrukce bytu

U rekonstrukce bytů platí, že základem jsou dobře vybrané a použité materiály a to v souladu s novým konceptem, který rekonstrukce bytu přináší. Již mnoho let nabízíme komplexní služby v oblasti rekonstrukcí bytů. Naši bytoví designéři vám poradí s výběrem nejvhodnějšího řešení právě pro Vás. Pomohou Vám s výběrem prověřených a kvalitních materiálů i s celkovým designem bytu.

Designér Vám předloží finální návrh interiérů ve formě 3D Vizualizace. Specializujeme se především na kompletní rekonstrukce a to hlavně bytů, residencí, rodinných domů a v neposlední řadě činžovních domů.

Jste z Prahy, Brna, nebo Karlových Varů? Nevadí, provádíme rekonstrukce bytů v Praze, Brně, Ostravě, Karlových Varech, ale i ve všech ostatních částech České republiky. Při rekonstrukci bytu pracujeme vždy individuálně a na 100%.

Specializací naší firmy je komplexní řešení Vašeho vysněného luxusního bydlení. Zabýváme se jak návrhem interiérů tak i následnou, výstavbou a samotnou realizací, včetně realizace nadstandardních a luxusních interiérů. Rekonstrukce bytu provádíme kompletně.

Ukázky rekonstrukce bytů

rekonstrukce bytu

 

rekonstrukce bytu

  

Více ukázek rekonstrukce bytů naleznete v našich referencích


Cena kompletní rekonstrukce bytu


Cena kompletní rekonstrukce bytu je závislá na mnoha faktorech. Nic není tak relativní jako cena rekonstrukce bytu. Našim klientům nabízíme bezpočet variant materiálů a zboží, které můžeme uplatnit při rekonstrukci. Pokud máte zájem na zjištění ceny , kontaktujte nás. Rádi vám připravíme cenovou nabídku na míru.