Wellness Villeroy & Boch – SPA, wellness

Wellness Villeroy & Boch – SPA, wellness

Ponoření se do vašeho whirlpoolu je zážitek. Tělo, stejně jako duše najednou omládne, zvláště jedná-li se o SPA Villeroy & Boch. Wellness Villeroy&Boch se flexibilně přizpůsobí vašim individuálním potřebám na wellness. SPA Villeroy&Boch je možné umístit jak uvnitř, tak vně domu a užívat si jej s rodinou i přáteli. Na výběr máte nekonečné možnosti výběru sezení, JetPak™ Masážních trysek, stylu, barvy a variant funkcí.

 

Kvalitní vířivka je základ celého wellness,

Kvalitní vířivka je základ celého wellness. V nabídce jsou vířivky jen pro vnitřní instalaci, ale přibývá i těch určených do exteriéru.

 

Villeroy & Boch - vířivka, které nic nechybí...

Wellness není jen o produktech, ale i o životním stylu jeho uživatelů.

Wellness není jen o kvalitních produktech a zařízení, ale také o životním stylu, který vedou jeho uživatelé.

 

Kvalitní produkty wellness mají i promyšlené doplňkové a údržbové otázky

Kvalitní produkty wellness mají vymyšlené a dobře ošetřené i záležitosti kolem údržby. Například sofistikované odizolování proti zanesení vody.

 

Villeroy&Boch dodává kvalitní vířivky i s doplňkovým sortimentem

Villeroy&Boch je velmi oblíbeným výrobcem vířivek a vzhledem ke zkušenostem dodává i doplňkové produkty pro komfortnější užívání.

 

Spa Villeroy & Boch Vám přirozeně stimulují tělo a pomáhají získat zdravou rovnováhu mezi odpočinkem a napětím. Ať již zvolíte místo na zahradě, na terase nebo uvnitř  domu SPA Villeroy&Boch se stane každodenní součástí vašeho života a významně přispěje ke zvýšení kvality života.

Se zvyšující se průměrnou délkou života roste poptávka po vyšší kvalitě života. Sauna, nebo parní lázeň jsou samozřejmé a moderní způsoby relaxace. Infračervené sauny a klasické sauny udržují cévy ve formě a stimulují krevní oběh, aktivují látkovou výměnu a imunitní systém. Villeroy & Boch nabízí unikátní kombinaci infračerveného prohřátí a páry: Infrasteam. V řadě saunových kabin SA-Line najdete unikátní kombinací čtyř různých lázeňských zážitků: klasická sauna, infračervená sauna, infračervená pára a komfortní klima, kde teplota je o něco nižší než v klasické sauně, ale díky zvýšené vlhkosti je efekt shodný s klasickou saunou. 

Získejte rovnováhu do svého každodenního života  - klasická sauna, biosauna nebo infračervená sauna od Villeroy & Boch

Perfektním SPA pro začátečníky je  SR 231 od Villeroy & Boch. SR 231 je nejmeší a nejlevnější  whirlpool   z SR-Linie. Je vhodný pro terasu nebo balkon a nabízí prostor pro  2-3 osoby. Výhodou je výška tohoto modelu, kdy se svými  79 cm projde většinou dveří.

 

Vířivky jsou stále více umisťovány do venkovních prostor domů

Vířivka již není jen otázkou wellness umístěného v interiéru. Přibývá produktů do exteriéru, například Villeroy&Boch vyrábí velmi oblíbené whirpooly do zahrad.

 

Komfortní vířivka Villeroy&Boch má mnoho trysek s různými funkcemi

Villeroy&Boch, kvalitní výrobce, kvalitní produkty. Zde vířivka vybavená mnoha tryskami, které zajistí maximální komfort.

Výrobce Villeroy&Boch dodává kvalitní produkty a myslí i na následnou péči

Detail masážního panelu vířivky Villeroy&Boch. Výrobce dbá na promyšlenou výrobu, aby případně jednotlivé komponenty šly snadno vyměnit

 

Vířivka pro Vás!

Pořízení si SPA Villeroy & Boch je skvělá cesta jak relaxovat, bavit se. Každý den svého života si můžete vychutnat horkou vodu, pulzující masáž, hydroterapii prostřednictvím  JetPaks™.  Villeroy & Boch SPA Vám poskytne  relaxační dovolenou Vás doma, bez nutnosti cestovat do lázní. V několika minutách denně máte možnost redukovat svůj stres, opětovně se spojit s tím koho máte rádi, nebo se pobavit s přáteli. Vaše Villeroy & Boch SPA Vám poskytuje dokonalé zázemí pro Vaši rodinu a přátele každého  věku. Váš život bez stresu začíná s  Villeroy & Boch SPA.

 

SPA ve formě vířivek poskytuje komfort a luxus

SPA ve formě vířivek poskytuje komfort a luxus.

 

Benefit SPA Villeroy & Boch

Benefitem SPA Villeroy & Boch je, že spojuje rodinu. Celá Vaše rodina ocení Vaše rozhodnutí pořídit si Villeroy & Boch SPA. Pro děti je vířívka zábava a pro dospělé místem relaxace a možnosti být pospolu. Každý člen Vaší rodiny si může zvolit vlastní JetPak™ - masáž jemnou a pulzující pro maminku, důkladnou hlubokou masáž pro tátu a cool vodopád s bublinkami pro děti.

Hydroterapie s horkou vodou zmírní bolesti vašich prarodičů. Díy pobytu ve whirpoolu se vám podaří dostat vaši rodinu od televize, internetu, mobilních telefonů a video her. Posaďte se, relaxujte a užívejte si rodinu, stejně jako si užíváte vaše vlastní Villeroy & Boch SPA.

Nejdůležitější věcna světě je rodina. Spojte se s jejími členy na jednom  místě . ve vaší vířívce. Pobyt ve whirpoolu má také vliv na regeneraci. Cítíme se mladí, když regenerujeme své unavené tělo ve horké lázni. Teplá voda zlepšuje krevní oběh a umožňuje unaveným svalům zbavit se bolesti. Také buňky lépe regenerují, protože jsou lépe zásobené živinami.

 

Wellness a zdravý životní styl spojuje lidi

Wellnes obecně spojuje lidi. Ať jsou to městské lázně, či privátní zařízení, lidé se zdravým životním stylem se v něm jistě setkají.

 

Vířivky Villeroy&Boch mají široké zastoupení a mnoho odběratelů

Vířivky kvalitního výrobce Villeroy&Boch mají na trhu široké zastoupení i mnoho odběratelů

 

Hydroterapie

Design koupelny a harmonie dobře působí na naši psychiku

Design koupelny a styl jejího zařízení má na náladu a celkové rozpoložení velký vliv.

 

Čisté linie a jemné tvary jsou v koupelnách a wellness velmi vyhledávané

Čisté linie a jednoduché tvary jsou v koupelnách a wellness velmi vyhledávané. V případě zájmu o vestavěnou výřivku řada dodavatelů vychází vstříc.

 

Hydroterapie je definována jako externí užití vody pro medicínské účely. Hydroterapie je také popisována jako nejstarší léčebná metoda. Není důležité jjejí přesná definice. Je důležité, že hydroterapie léčí a poskytuje wellness benefity.

Již staré kultury znaly působení hydroterapie – pobyt ve vodě. Od starého Říma po Japonsko, Egypt, nebo Řecko až do dnešních dob je hydroterapie používána k léčbě artritidy, stresu, bolesti svalů, stejně jako nespavosti. Vyzkoušejte na vlastní kůži sílu hydroterapie Villeroy & Boch Spa. Kontaktujte nás, nebo se zeptejte svého lékaře na jeho názor na hydroterapii..

Luxusní vířivka s hladkými tvary a zajímavým designem

Luxusní vířivka s hladkými tvary a zajímavým designem

 

Vana Villeroy&Boch je vyrobena z kvalitních materiálů a dodává koupelnám luxus a eleganci

 

Wellness tvoří nejen zařizovací předměty, ale také design samotných místností. Pro tuto oblast má Villeroy&Boch v nabídce množství originálních obkladů i dlažeb.

 

Obklady Villeroy&Boch obsahují i drahé kovy pro zvýšení luxusu, ale i barevného odstínu

Některé obklady firmy Villeroy&Boch jsou doplněny drahými kovy, které jim barevně dodají zajímavost a luxus.

 

Wellnes laděný tón v tónu působí harmonicky a útulně

Kvalitní wellnes může mít různé styly, zde například jemné pastelové barvy oranžové doplňuje pouze šedá v podobném odstínu.

 

Harmonický design wellness je základ příjemného pocitu

Wellness pro svůj design využívá řady stylů, například kombinaci mozaiky v odstínech ladících se zbytkem místnosti.

 

Čistota barvy a použitých materiálů dodává wellness tvář

Čistota barev a použitých materiálů dodává wellness styl a harmonii.

 

Pro individuální a atypická wellness firma Villeroy&Boch dodává mnoho nadstandardních komponent. Například pro zabudovaný sprchový kout je možno využít atypické dlažby.

 

Hřejivé barvy a doplňky dodávají místnosti útulnou atmosféru

Teplé barvy a pastelové tóny jsou pro wellnes nejpoužívanější. Za podpory teplého světla dostává místnost hřejivou atmosféru.

 

Harmonické odstíny obkladů a dlažeb Villeroy&Boch

I chladnější odstíny mají své slovo výrobce Villeroy&Boch dodává barevné dlažby a obklady, které k sobě perfektně ladí.