Stavba loveckého penzionu

Stavba loveckého penzionu

Stavba loveckého penzionu

STAVBA LOVECKÉHO PENZIONU
Stavba loveckého penzionu znamenala pro investora možnost stylového domova pro krásné lovecké trofeje, které slouží jako výjimečná dekorace a krásná kulisa pro ubytované hosty. Stavba penzionu spočívala v úpravě původní budovy, její rekonstrukci a vytvoření obytného podkroví. Právě podkroví a pokoje v něm jsou propojeny monumentální halou se schodištěm. Vysokému prostoru dominuje monumentální  žirafa, které je možné z galerie pohlédnout do očí.

Celkový vzhled se a konstrukce se přizpůsobily požadavkům investora na kombinaci loveckého stylu a afrických motivů, odkud pochází většina trofejí. Není to běžný penzion, je to kombinace loveckého muzea a romantického ubytování. Pokud nestíháte vyjet na africké safari, dopřejte si alespoň víkend v tomto zajímavém prostředí, kde kromě fascinujících loveckých trofejí majitele můžete obdivovat naši kvalitně provedenou práci.

Přizpůsobíme se každému stylu investora a vyslechneme jeho přání. To co po nás na stavbě zůstává, je kvalitně odvedená práce. Forma jakou výsledek bude mít je jen volbou investora. Zvládáme rekonstrukce klasických vil, stavbu moderních hal a showroomů, stavbu domů pro malé rodiny, stejně jako sídla firem. Designové, či pasivní domy, to jsou jen pojmy, kterým my dáváme reálnou podobu. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou na stavbu, nebo rekonstrukci vašeho bydlení.

 

Galerie

Stavba loveckého penzionu

Obrázek č.1

Stavba loveckého penzionu

Obrázek č.2