Sprchy

Sprchy

Sprchy jsou dnes již běžnou součástí našeho života. Tak běžnou a nepostradatelnou, že si již často ani neuvědomujeme, jaký pro nás mají význam.  Sprchy oproti koupeli ve vaně představují nezanedbatelnou úsporu vody. Sprchování je také mnohem efektivnější, ale často díky nekvalitním sprchám není požitek ze sprchování srovnatelný s pobytem v horké lázni. Moderní sprchy od renomovaných výrobců však mohou nabídnout kromě očistné funkce, kterou od sprchy jaksi samozřejmě očekáváme i funkci přidanou. Sprchy výrobce Hansgrohe  se stávají i součástí Vaší soukromé relaxační oázy. Sortiment sprch je neobyčejně široký a uspokojí snad každého zákazníka. Trh nabízí sprchy nejen klasické ruční, ale i sprchy hlavové, tělové, sprchové sety, proudové a řadu dalších. V dnešní době nemusí pořízení sprchy znamenat nákup klasické ruční sprchy k vanové baterii. Sprcha se stala mnohem důležitější v našem životě a často jde o samostatnou část koupelny.  

 

Sprcha Hansgrohe Combi

Combi sprcha od Hansgrohe s termostatickou baterií, hlavovou a ruční sprchou.

 

Sprchy

Hlavová sprcha od Hansgrohe - nezapomenutelný zážitek.

 

Sprcha jako komplexní řešení od Hansgrohe. Špička v oboru.
 


Realizace koupelny

Realizace koupelny je záležitost, která nás v životě nepotkává denně. Je proto vhodné při realizaci koupelny myslet do budoucna a volit pouze kvalitní osvědčené produkty a spoléhat se na odbornou realizaci firmou garantující kvalitu práce. Realizace koupelny není levná záležitost, ale platí zde stejně jako všude jinde, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit kupovat levné věci.   Investicí do kvalitních zařizovacích prostředků si zajistíme dlouhodobě dobrý pocit z krásné koupelny. Realizace koupelny podléhá samozřejmě jistým pravidlům, která je schopna dodržet jen odborná realizační firma. Toho jsou si vědomi i výrobci značkových komponent, proto vysloveně nedoporučují „your-self“ montáž, kdy by mohlo dojít k poškození produktů neodbornou manipulací a ke ztrátě garance takového zboží. Typickým zbožím v tomto směru jsou koupelnové baterie.

 

sprcha hlavová

Sprcha Hansgrohe - sprcha jako relax, sprcha jako wellness.

 

proudová sprcha

Dopřejte si potěšení ze sprchování.
 

 

Koupelnové baterie

Koupelnové baterie jsou jednou z nejdůležitějších součástí koupelny. Investice do kvalitní koupelnové baterie jsou jednou z nejlepších investic, kterou můžete ve svém domě udělat. Mezi špičku v tomto oboru patří koupelnové baterie firmy Hansgrohe. U Hansgrohe jsou si dobře vědomi. Koupelnové baterie Hansgrohe přináší potěšení z očisty již mnoha generacím. Je to léty prověřený sortiment. Na trhu jen málo věcí tak podléhá módním trendům jako právě koupelnové baterie. Armatury Hansgrohe jsou však dokonale nadčasové. Baterie Hansgrohe Vám bude díky kvalitnímu provedení i díky svému designu dělat společníka po dlouhé roky. Sortiment Hasgrohe zahrnuje celou paletu provedení koupelnových baterií a sprch.
 

Ruční sprcha

Ruční sprcha Hansgrohe.

 

Sprcha, sprchování

Sprchování sprchovým setem Hansgrohe uspokojí každého.

 

Sprcha Raindance

Sprcha Raindance  Vám umožní zažít na vlastní kůži, jak sprcha zabalí Vaše tělo do hebkého vodního pláště. Nechte se hýčkat kapkami deště, obohacenými vzduchem . Udělejte ze svého běžného sprchování relaxační zážitek. Udělejte ze své běžné sprchy sprchu s prvky wellness. Sprcha Raindance je dodáván i jako Connect Showerpipe, což  je kompletně namontovaný systém na hliníkovém profilu - připravený k zavěšení do Vaší sprchové kabiny. Zažijte funkci AirPower (přisávání vzduchu) u sprch Raindance a na vlastní kůži zažijte jedinečný požitek ze sprchování pod horní sprchou Raindance AIR. Obraťte se na naše produktové specialisty pro více informací o možnostech při rekonstrukci, nebo realizaci Vaší krásné koupelny.

 

sprcha Raindance

Sprcha Raindance jedinečný požitek ze sprchování.

 

Sprcha Raindance od Hansgrohe

Sprcha Raindance, úžasný poci od Hansgrohe.

 

Sprcha, sprchy

Sprcha Raindance zahalí Vaše tělo do hebkého vodního pláště.


 

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny stejně jako realizace koupelny v novostavbě jsou naší doménou. Součástí nabídky našich služeb je návrh koupelny architektem, jehož návrh Vám pomůže vyloučit chyby, které se stávají často zejména při rekonstrukcích koupelen svépomocí, nebo při rekonstrukci koupelny neodbornou firmou s nedostatečným zázemím a kvalifikací pro práci s ne zrovna levným sortimentem. Palazzio Vám garantuje vysokou kvalitu práce při rekonstrukci Vaší koupelny, stejně jako při její realizaci v novostavbě.  Při využití našich služeb tak neztrácíte garanci poskytovanou výrobci jako je například Hansgrohe. Máte-li zájem o rekonstrukci koupelny, nebo o koupelnu zcela novou, kontaktujte nás prosím, bude nám potěšením se takové realizace účastnit a získat dalšího spokojeného klienta.

 

sprcha a sprcha

Je na Vás pro kterou sprchou se dnes rozhodnete.

 

hlavová sprcha Hansgrohe

Dokonalý relax s hlavovou sprchou Hansgrohe.

 

sprcha Hansgrohe

Sprchování je tak krásné a osvěžující.