Kuchyně - centrum dění

Kuchyně - centrum dění

Kuchyně je centrum dění a to věděly už naše babičky. Vaření dnes se stalo společenskou událostí a určitou známkou vkusu i chuti. Recepty z celého světa se vkrádají na naše jídelníčky a společně s nimi nám "zachutnal" i odpovídající způsob stolování, vaření a v neposlední řadě také praktického uspořádání kuchyně a celého obytného prostoru.
 

Kuchyň ve které je vaření hra

V kuchyních od italské značky LAGO je vaření hra


Kuchyně je v centru rodinného dění již odpradávna. Dobré jídlo, teplo „rodinného krbu“ a zároveň velký obytný prostor, kde všichni členové domácnosti tráví většinu svého času, se opět stává základním požadavkem dnešního moderního bydlení. Nebojte se tedy popustit uzdu své fantazie, protože s italským designem LAGO, nic není nemožné.

 

Kuchyň jako stalaktit nebo stalagmit

Stalaktit shora nebo stalagmit zdola? LAGO nabízí obojí.


Není třeba se omezovat stěnami, kuchyňskou linku můžete umístit kdekoli v místnosti. Horní plně vybavené skříňky s digestoří, které visí ze stropu jako stalaktity, dodají vaší obytné sluji maximální pocit z prostoru.
 

Kuchyně - uspořádání pracovního prostoru.

Uspořádání pracovního prostoru v kuchyních LAGO|

 

Egronomické uspořádání, praktičnost vnitřního systému a přesné zabudování elektrospotřebičů ukazuje vedle originálního designu také na důraz pro detail a funkci.
 

Kuchyně - luxusní vzhled

Bon bon…


„Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš“ řekl Forrest Gump ve stejnojmenném filmu z roku 1994. Nezbývá jen dodat, že mámy mají vždycky pravdu…

 

Kuchyň jako dětský pokojíček

Kuchyň jako dětský pokojíček

 

V této kuchyni si vyhrajete nejen Vy, ale i Vaše ratolest. Barevné a hloubkové možnosti kompozičních uspořádání jsou nepřeberné. A pokud zrovna nevlastníte originál Mondriána, můžete se do něj alespoň na chvíli vcítit, když si budete navrhovat svoji kuchyň.
 


kuchyně v minimalistickém pojetí

Je libo minimalismus?


Moderní umění v praxi.

 

Kuchyně s nápadem - Rubikova kostka
Rubikova kostka


Pohrajte si s barvami a nechte je promluvit v jednoduché kompozici. S přibývajícím věkem můžete Vaši kompozici rozvinout a rozšířit, umírnit či zvýraznit… nábytek LAGO Vám bude dodávat potřebný esprit i během Vašeho stárnutí.

 

Kuchyně elegantní - Elegance, která není fádní
Elegance, která není fádní


Pokud si pro své rodinné recepty a zázraky představujete serióznější zázemí, můžete svoji klasickou kuchyni zcela proměnit jen několika barevnými akcenty v luxusním provedení.


Bílá moderní kuchyně

Kosmická bílá


Nechte se unést v časoprostoru a vsaďte na bílou…

 

kuchyně v červené
Pokojíček


Abyste se ve své kuchyni cítili jako v pokojíčku…

 

nová kuchyně ve starém bytě
Nové ve starém


V kombinaci s rustikálními nebo starožitnými prvky dodejte Vašemu interiéru venkovský ráz. Nemusíte opouštět staré věci pro nové… LAGO se přizpůsobí oblíbeným starým ušákům i malovaným hrnkům.
 

Kuchyně ve tvaru stolu

Stůl je základ


Opravdová dominanta Vaší kuchyně, kde se vše odehrává u jednoho stolu.
 

Kuchyně pro dva

Kuchyně pro dva
 

Potřebujete kuchyňskou linku využít i jako příležitostnou pracovnu? V této kuchyni můžete pohodlně vařit i pracovat společně se svoji milovanou polovičkou.
 

kuchyně ve tvaru langusty od italské značky LAGO

Lego v LAGO - kuchyně ve tvaru langusty od italské značky LAGO
 

Kuchyně ve tvaru langusty se nepřejíte. A pokud ano, tak můžete pouhým přeskládáním skříněk zkusit třeba jiné oblíbené zvířátko.


Kuchyň Lago - krajina vašich snů

Krajina vašich snů
 

Pojďte si hrát a nechte nábytek přizpůsobit sobě a svým potřebám a ne naopak.
Kuchyň, co nevypadá jako kuchyň, ale třeba jako velká langusta, mrak, krajina či bonboniéra… představte si kuchyň, která zhmotní vaše představy ohledně komfortu a funkčnosti a přitom nabízí nepřeberné množství nápadů a inspirace pro Vaše kulinářské experimenty.

Tento článek pro Vás připravila naše bytová designérka MgA. Tereza Svobodová, specialista na sortiment LAGO. Zaujaly Vás kuchyně LAGO? Kontaktujte nás prosím. Vytvoříme i pro Vás kuchyni, která bude centrem dění u Vás doma.