Bang & Olufsen

Bang & Olufsen

Bang & Olufsen je uznávaná dánská společnost, výrobce designové elektroniky, kterou není třeba dlouze představovat. Ale přesto alespoň v krátkosti několik vět o značce, kterou Vám nabízíme prostřednictvím našeho portálu www.Palazzio.cz v rámci našich komplexních služeb. Bang & Olufsen byl během uplynulých 85 let inovátorem, jehož výrobky vždy přitahovaly pozornost zákazníků, protože jsou charakteristické stylovou čistotou kombinovanou se špičkovou technologií.
Značka Bang & Olufsen se stala světově známou díky výjimečné kvalitě, krásnému designu a kreativním řešením. Zákazníci značky oceňují nejen krásný design elektroniky, ale také technologické inovace, se kterými Bang & Olufsen neustále přichází. Mají tak jistotu, že své oblíbené hudební nebo filmové kousky vždy uslyší a uvidí v té nejlepší možné kvalitě. Právě to byl důvod, proč jsme se rozhodli nabízet našim klientům produkty Bang & Olufsen, jako součást dodávky toho nejlepšího na trhu.

Mezi ostatními audio a video přístroji vyniká především systémem BeoLink, který umožňuje kompletní distribuci zvuku a obrazu v celém domě nebo bytě. Bang & Olufsen je značka, která prostřednictvím inteligentní technologie svých výrobků vnáší zákazníkům komfort do života.

 

Beovision 11 - dokonalý design, dokonalá kvalita.

Beovision 11 - dokonalý design, dokonalá kvalita.

 

Beovision

BeoVision je video řada od společnosti Bang & Olufsen. Kromě luxusně decentního vzhledu se s BeoVision můžete těšit nejen na ohromující zvuk a nejlepší obraz ve své třídě, ale také na úplnou nabídku online zábavy. Hladké spojení mezi obsahem a všemi členy digitální domácnosti ještě nikdy nebylo tak snadné, ani tak dokonale promyšlené. Dostat z prostorově omezené skříně ploché televize kvalitní, silný zvuk je pro většinu výrobců neřešitelný úkol. Ne tak pro společnost Bang & Olufsen. Podmanivá kvalita obrazu kdykoli a kdekoli. Stačí kabelem, nebo bezdrátově připojit k internetu a v několika vteřinách si můžete vychutnávat online obsah na velké obrazovce.

 

Beovision 12 TV s ultratenkou obrazovkou, která umí 3D.

Beovision 12 TV s ultratenkou obrazovkou, která umí 3D.

 

BeoVision 12 umožní stimulovat Vaše smysly díky zvuku a obrazu.  BeoVision 12 je dech beroucí, 65-palcový televizor s ultratenkou plazmovou obrazovkou, která umí i 3D. První věc, které si všimnete je, že BeoVision 12, ačkoliv jmá impozantní velikost, vypadá tenčí než je. Tohoto je dosaženo díky unikátnímu optickému klamu. Konstruktéři také usilovali o vytvoření televize s rámem, který by byl neviditelným. Chtěli umožnit divákům proniknout skrz sklo televizoru. Integrovaný středový reproduktor je umístěn pod obrazovkou. Eloxovaný hliník má zakřivení ve tvaru vlny, která je opatřena 5000 otvory.
BeoVision 12 se montuje přímo na stěnu, díky jedinečnému řešení. Z  BeoVision 12 uslyšíte obživlou hudbu a zvuky. S  BeoVision 12 získáte reprodukci řeči s mimořádnou jasností. Můžete si skutečně slyšet spadnout špendlík, a budete se rozhlížet, kam spadnul. Nechte BeoVision 12 pohrávat si s Vašimi smysly, i když nesledujete nic.

 

Beovision 10 a BeoLab

Beovision 10 televizor, který vypadá jako umělecké dílo.

 

BeoVision 11 Vám na první pohled předvede nespočet inovací v elegantním zevnějšku, které Vás zavedou do nového světa smyslového potěšení. BeoVision 11 je výzvou pro Vaše  smysly a překoná všechny předchozí představy o tom, co televize může být. Každá část v BeoVision 11 je vyrobena z pečlivě vybraných materiálů a spojena v nekompromisní dokonalosti. Jinými slovy, je navržen tak, aby vydržel. Naše oči neustále analyzují a přizpůsobují se světelným podmínkám, aniž bychom si toho všimnuli. BeoVision 11 je postavena na stejných principech. Adaptive Contrast zajišťuje, že tmavé oblasti ve scéně objeví černé jako uhel a plné kontrastů, i když denní světlo zaplavuje obrazovku.
Filmy obvykle běží rychlostí 24 snímků za sekundu, což není vždy ideální pro televizi. Použití pokročilých technik BeoVision 11 mísí původní snímky tak, aby vám přineslo sledování televize znatelně hladší požitek.

 

BeoVision 10 TV

BeoVision 10 TV s neuvěřitelným prostorovým zvukem.

 

BeoVision 10 je překvapivě krásný TV s plochou obrazovkou, navržen tak, aby vypadal na stěně jako umělecké dílo. BeoVision 10 je dodáván s výkonným a neuvěřitelným prostorovým zvukem. Nechte své oči ponořit do elegantního černého skla. Designeři Bang & Olufsen se snažili, aby televize byla formována pro doplnění umění a fotografie na stěnách skutečných domovů. BeoVision 10 je jako elegantní nástěnná dekorace s přidanou hodnotou.
 

BeoVision 7 od Bang & Olufsen

BeoVision 7 od Bang & Olufsen

 

BeoVision 7 TV

BeoVision 7 od Bang & Olufsen je součástí sortimentu, který dodáváme našim klienetům jako komplexní řešení jejich bydlení.

 

BeoSound

BeoSound to je jako mít dokonalou hudební sbírku a stále po ruce. BeoSound 5 Encore udržuje vizuální aspekty a nekompromisní kvalitu zvuku Vašich stávajících a budoucích hudebních CD. Bez potíží pojme objemné hudební kolekce. Designové provedení hliníkového kola Vám dává na výběr z 13.000 mezinárodních rozhlasových stanic a veškeré Vaší digitální hudby. Vše je zobrazeno na ostrém LCD panelu. Inteligentní funkce MOTS "poslouchá" skladbu, kterou hrajete, provádí analýzu zvuku, dynamiky, rytmických aspektů. Poté najde podobnou hudbu a automaticky nabídne seznam s podobnou hudbou. Připojte pevný disk nebo USB flash disk přímo přes USB, připojte se přes Ethernet nebo bezdrátově k hudebnímu serveru, nebo například s s iPodem, Bluetooth přijímačem, atd.

 

Beosound5

BeoSound 5 - Vaše dokonalá hudební sbírka u Vás doma.

 

BeoPlay

BeoPlay  A9 byl navržen a vyroben jako krásný kus nábytku – z pečlivě vybraných materiálů a s velkým důrazem na detail. Dny, kdy jste chtěli skrýt své velké stereo jsou pryč. Bez ohledu na to, kam BeoPlay A9 umístíte, bude vypadat báječně. U Bang & Olufsen přidali do ovládání hlasitosti trochu magie. Nemusíte hledat tlačítka, jen přejeďte opatrně rukou bokem podél horního okraje a objem se zvýší. Je to jako kouzlo. Jediné co musíte udělat, je přidat hudbu ...
A9 je kompletní stereo systém, v jednom velmi elegantním balení. To znamená, že nebudete muset kupovat další zesilovače, reproduktory, kabely nebo jiné drahé a ošklivé příslušenství.

 

BeoPlay  A9 jako krásný kus nábytku

BeoPlay  A9 je jako krásný kus nábytku.

 

Beoplay A8 je sázka na jistotu

Beoplay A8 je sázka na jistotu.  S BeoPlay A8 vždy dostanete skvělý hudební zážitek.

 

BeoPlay  A9

BeoPlay  A9, kamkoliv jej umístíte, bude vypadat báječně.

 

V případě Vašeho zájmu o vybavení domácnosti systémem Bang & Olufsen, nebo i jednotlivými produkty Bang & Olufsen se na nás prosím obraťte. Rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na dodávku Vašeho dokonalého audio video sytému.