Skleněné schodiště Apple

Skleněné schodiště Apple

Skleněné schodiště společnosti Apple jsou výborný marketingový tah. Právě společnost Apple používá ve svých prodejnách skleněná schodiště, kterými tak přitahuje pozornost celého světa. Design výrobků společnosti Apple je dobře znám maximální jednoduchostí. Právě design v propojení s geniálním marketingem je klíčem úspěchů této společnosti ať již v segmentu osobních počítačů, tak samozřejmě  i mobilních telefonů. Je zcela logické, že značkové obchody Apple svým vzhledem odpovídají v nich nabízeným výrobkům. Dominantním prvkem v Apple storech je často právě skleněné schodiště. Jejich cílem je zaujmout zákazníka a přilákat ho i do vyšších pater některých víceposchoďových obchodů. Kromě skla v interiéru převládá nerezová ocel, kámen a jednoduchý dřevěný nábytek, takový prostor navozuje pocit dokonalosti a čistoty.

Schodiště Apple

Skleněné schodiště v prodejně Apple. ( zdroj Wikipedia )


Jednoduchost a krásu skla přináší do mnoha interiérů firma Siller, specialista na skleněné schody. Design schodiště a schodiště všeobecně jsou u nás velmi často opomíjeny. Do interiéru jsou investovány nemalé částky, ale schodiště je pouhou popelkou odsunutou do kouta. U Applu dobře vědí, jak se se schodištěm dá pracovat a jak je důležitým prvkem interiéru. Schodiště je sice malou částí domu, ale není možné jej z konceptu celého domu vyjmout. Schodiště by právě mělo podporovat design interiéru a stát se jeho výraznou dominantou. Pokud jste fanoušky skla a oslovuje vás jeho čistota, víte na koho se obrátit. U společnosti Palazzio.cz jste na správné adrese. Jsme totiž výhradním dodavatelem jejich výjimečných skleněných schodišt, ale i konzolových schodišť ( vetknutých ), schodnicových, čepových, lomenicových, ze dřeva i betonu. 

 

Skleněné schodiště

Skleněné schodiště Fly - realizace skleněného schodiště v cenově přijatelné variantě bez ohýbaného skla.

 

Siller používá pro skleněná schodiště volitelně bezželeznaté sklo, které se vyznačuje brilantní čistotou bez typického nazelenalého odstínu.

 

Skleněné schody

Skleněné schodiště Fly do malého prostoru. Skleněné schody nemusí být jen v Apple Store.

 

Pro soukromý sektor přišel Siller se zmenšenou variantou  schodiště Fly. I do malého prostoru je tak možné umístit krásné schodiště. Nemusí jít vždy zrovna o Apple Store.

 

Skleněné schodiště

Skleněné schody jsou v interiéru dekorativním prvkem.

 

Skleněné schodiště detail

Detail skleněných stupňů skleněného samonosného schodiště.

 

Skleněné schody vizualizace

Jen čiré sklo dá vyniknout kráse skla. Do komerčních prostor však není nejvhodnější. Tam se uplatní sklo napříkalad s pískovaným povrchem.

 

Náročným klientkám je možné do skleněných stupňů zalaminovat nejrůznější luxusní materiály, které omezí průhlednost skleněných stupňů. Pro opravdové milovníky designu zůstane však čiré sklo nejkrásnější variantou.

 

perleť

Do stupňů, ale i do zábradlí lze zalaminovat nejrůznější materiály. Zlatem a perletí počínaje, krajkou konče. Jde ovšem o řešení v našich podmínkách spíše výjimečné.

 

Více o schodištích Siller naleznete na webu: http://www.sillertreppen.com/   nebo v dalších článcích našeho blogu: http://www.palazzio.cz/design-blog/schody/