Provozovna cukrárny a bytové jednotky majitele

Provozovna cukrárny a bytové jednotky majitele

Nabízíme exluzivní výstavbu provozovny cukrárny a bytové jednotky majitele v rodinném domě v  Nové Vsi pod Pleší


Původní projekt "20 nízkoenergetických domů k nastěhování" v katastrálním území Nová Ves pod Pleší dospěl do závěrečné fáze-výstavba je prakticky dokončena a ŘRD mají své nové majitele. Aktuálně připravujeme jedinečnou a zajímavou nabídku stavby (možno upravovat na míru dle dispozic kupujícího)  a to "Provozovnu cukrárny a bytové jednotky majitele".

Tento plánovaný objekt se bude nacházet v centru zástavby v lokalitě "Na Včelníku" rovněž v Nové Vsi pod Pleší s tím, že místní občané se už těší na zákusek či kafíčko. V současné době jsme na počátku výstavby - připravuje se základová deska a věříme že nám počasí bude přát i k budování hrubé stavby. Předpokládáme že objekt dokočíme cca v jarních měsících v provední Shell&Core (prázdná schránka) a nabízíme možnost dokončení dle představy konkrétního kupujícího. Na cenové kalkulaci se již pracuje :-)


Bližší informace podáme ochotně v provozovně společnosti Palazzio stavební s.r.o., Řadová 647, 262 04 Nová Ves pod Pleší a to nejlépe po předchozí telefonické domluvě na telefonním čísle: 603 875 995.