Příroda, zdroj inspirace pro design koupelen

Příroda, zdroj inspirace pro design koupelen

 

PŘÍRODA - inspirace designérů, zdroj síly


Villeroy & Boch přináší přírodu k Vám do koupelny v rámci nových řad AVEO, PURE STONE, nebo například nejtypičtější MY NATURE.

Voda zurčící na jaře, svítání, brilantní barvy - to byly detaily z nekonečné krásy přírody, která se stala hlavními body pro inspiraci nových řad u Villeroy & Bocha. Pro nás, "přírodně smýšlející" je taková inspirace synonymem, příslibu zdraví, rovnováhy a síly.

Voda jak je známo
redukuje stres. Designéři Villeroy & Bocha se pokusili co nejvíce dát vyniknout tomuto přírodnímu elementu použitím materiálů a struktur evokujících pobyt v přírodě.


přírodní design


Návrháři ze společnosti Villeroy & Boch dlouho hledali řešení jak na náš každodenní život, který je tak plný stresu a našli skryté možnosti v mnoha velmi odlišných věcech, jako je organická strava, sport, jóga, chůze a zahradničení. Seznam byl dlouhý, ale nejzajímavějším zjištěním bylo, že pobyt ve vodě zprostředkovává pocit radosti a osvobození.

 

design natureV tom koupelna hraje klíčovou roli, protože je to centrum vody v  domě. Kromě toho, že jde o místo očisty, jde opět o prvek který zprostředkovává kontakt s příodou a je to prostor odbourávající stres.

 

villeroy & boch hledá inspiraci v přírodě

 

Koupelna osvěžuje, posiluje, uvolňuje a regeneruje se zřetelným efektem - v neposlední řadě díky high-tech výrobkům, jako jsou vířivky a sprchové systémy. V tomto prostředí je proto vhodné využití přírodních materiálů, jako je například dřevo, se vzorem evokujícím obilí.

 

     

 

Nebo keramiky, která představuje organické formy přírodního kamene. Některé z použitých materiálů mají vliv na hmat, díky použití jemných reliéfů na keramice.

 

přírodní design

 

 

koupelna v designu nature

 

Tvořivá síla přírody se jemně odráží ve vysoce moderním designu koupelen Villeroy & Boch. Pobyt v takové koupelně je potěšení pro všechny smysly.

 

 

Detaily sanitární keramiky a doplňků do koupelny PURE STONE vytvářejí harmonický celek. Je fasinující, jak se designérům podařilo skloubit materiály pro dosažení takového efektu přírodního vzhledu.

 

 

Vana AVEO si vypůjčila od přírody organickou formu. Bílá barva podtrhuje její funkci jako symbol čistoty. Obklady ONE & ONLY čerpaly svou krásu zase z florálních motivů a jemné přírodní odstíny odkazují k naturální inspiraci.

 

 

Umvadlo MY NATURE s elegantním přírodním tvarem a jemným květinovým vzorem.

 

 

Inspirace designérů keramičky Villeroy & Boch v přírodě je více než zřejmá.

 

 

vana aveo koupelna

 

Vana AVEO Vám zprostředkuje dokonalou relaxaci s využitím přírodních prvků přímo u Vás doma.

 

vana aveo

 

Toužíte po koupelě v přírodním duchu a přesto se chcete nechat rozmazlovat špičkovou kvalitou a dokonalostí v detailu? Kontaktujte náš prosím, jsme realizátor Vaší nové koupelny AVEO.

 

vana aveo

 

umyvadlo aveo

 

Od možnosti relaxace v koupelně inspirované přírodou Vás dělí jeden jediný klik. Kontaktujte prosím našeho produktového specialistu.

 

koupelna pure stone

 

koupelna Villeroy&Boch

 

přírodní koupelna villeroy & boch

 

villeroy boch palazzio