Luxusní postele

Luxusní postele

Luxusní postele z naší nabídky jsou postele zcela naplňující slovo luxus. Luxusem je zde myšleno absolutní přizpůsobení se potřebám klienta. Postele jsou zhotovovány přesně na míru dle nároků a konstituce klienta. Spánek představuje sice odpočinek, ale je to i činnost. Čím lepší máme podklady pro spánek, tím lepší je výsledek.


Detail luxusní postele Axana od Kuperusu.

 

Luxusní postel Kuperus Axana.

 

Toho si byl již před 150 lety vědom George Pullman. Jeho postele dobyly svět. Luxusní postele nabízené prostřednictvím naší galerie interiérů jsou zde prezentované pro zajištění komplexních služeb našim klientům. Stejně jako jsme schopni postavit, či zrekonstruovat Váš dům, nebo byt, můžeme jej vybavit luxusním nábytkem nejlepší kvality. Postele, které Vám nabízíme se nedodávají v sériích, jde o postele na míru. Postele zhotovované přesně podle Vašich potřeb a potřeb Vašeho těla na kvalitní spánek. Opomíjený není ani design těchto postelí. Na výběr je z široké palety potahových materiálů a provedení čel postelí.
 

Luxusní postel Kuperus Capita.

Luxusní postel Kuperus Capita.

 

Luxusní postel Pullman Montreal.

Luxusní postel Pullman Montreal.

 

Luxusní postel Kuperus Alexia.

Luxusní postel Kuperus Alexia.


Postele Pullman


Postele Pullman jsou i dnes zárukou kvalitního spánku. Luxusní postele Pullman jsou výrobky renomované značky. Luxusní postele jsou zhotovovány tradiční technikou z vysoce kvalitních materiálů. Samotná výroba je velmi zaměřená na kvalitu. Výsledkem spojení s moderními technologiemi jsou dokonalé postele.
Luxusní postele Pullman jsou postele velmi vysoké kvality, s vlastním rozpoznatelným stylem.

 

Luxusní postel Kuperus.

Luxusní postel Kuperus.

 

Luxusní postel Pullman Vancouver.

Luxusní postel Pullman Vancouver.


Postele Kuperus - postele s rodokmenem

Stejně tak jako Pullman, jsou luxusní postele Kuperus zhotovovány se stejným cílem. A to zajistit dokonalý a plnohodnotný spánek, protože každý z nás se chce ráno probudit odpočinutý. I u Kuperusu sází při výrobě luxusních postelí na přírodní materiály. Spánek je potom zdravější, protože přírodní materiály lépe větrají. Kvalitní matrace i déle vydrží. Luxusní postele Kuperus jsou ručně vyráběné postele od r. 1905. Jsou to postele vyloženě s královským rodokmenem. Správný odpočinek u Kuperusu zaručují nejlepší přírodní materiály v mnoha vrstvách v přesně určené tloušťce a správném pořadí společně s kombinací 100 let řemesla. Luxusní postel znamená postel individuálně vyrobenou na míru dle přání.
Luxusní postele Kuperus zajišťují perfektní odpočinek a pocit z dobré noci v létě i v zimě.
Luxusní  postele této značky se odlišují od ostatních postelí nejen vzhledem, ale také vysokou mírou pohodlí. Luxusní postel Kuperus je zdravou investicí s dlouhou životností. Postele Kuperus mohou být vybaveny i bezdrátovým dálkovým ovládáním, poskytují tak absolutní komfort.

 


Pokud přemýšlíte o zdravém a komfortním spánku, stejně jako o nové ložnici, neváhejte se na nás obrátit. Pomůžeme se Vám zorientovat v naší široké nabídce luxusních postelí a nábytku.Luxusní postel Kuperus Althea.

Luxusní postel Kuperus Althea.