Koupelny inspirace

Koupelny inspirace

Koupelny a inspirace koupelnového vybavení je velmi důležitá pro každého, kdo se chystá realizovat, nebo rekonstruovat svou koupelnu. Inspirace z koupelny již realizované je nejlepším vodítkem investora kudy realizaci koupelny směřovat.  Každý z nás má sklony k jistému stylu, každému se líbí něco jiného. Náš osobní styl je formován především obecným míněním, názory se kterými se dnes a denně setkáváme a v neposlední řadě tím v čem jsme vyrůstali. Vkus Čechů je značně ovlivňován médii, tím co je „in“. V České - Slovenské republice byly zpřetrhány veškeré historické vazby k architektuře i designu, jediné co dostalo milost, je funkcionalismus, který však zůstává ne zcela pochopen a bývá často zaměňován za módní prvky. Často se setkávám s názorem že například zlato a zlaté doplňky jsou nevkusné a neměly by být používány, pokud se má dosáhnout moderního, soudobého interiéru, že takové materiály a barvy do moderního interiéru nepatří. Já osobně tento názor nesdílím, naopak si myslím, že každý produkt, pokud jde o produkt kvalitní, má svého klienta a je krásný. Proto vzniknul tento článek koupelny – inspirace. Koupelny a inspirace pro všechny odvážné, co odmítají mainstream a jdou svojí cestou.

 

Krásné a opuletní baterie Gessi mimi.

Krásné a opuletní baterie Gessi mimi.

 

Koupelnové baterie

Co by to bylo za koupelnu, bez koupelnové baterie. Koupelnové baterie jsou nejpoužívanější součástí každé koupelny a také prvkem, který může značně ovlivnit charakter celé koupelny. Přinášíme několik ukázek, že v oblasti koupelnových baterií nemusí investor zabředat v šedém průměru chromu a nudných tvarů, že na trhu je dostatek krásných koupelnových baterií v odstínech zlaté, stejně jako koupelnové baterie s krystaly od Swarovského. Téměř každý výrobce nabízí exkluzivní variantu, svých produktů. Dokonce i Hansgrohe nedávno představilo zlatou variantu svého Axor Organic.

 

Villeroy & Boch oživuje své proukty nejen zlatem, ale i krystaly Swarovski

Klasický výrobce koupelnového vybavení Villeroy & Boch oživuje své proukty nejen zlatem, ale i krystaly Swarovski. K zakoupení na www.palazzio.cz

 

Axor Organic

Axor Organic - důkaz, že zlatá bateriím sluší.

 

Renovace koupelny

Renovace koupelny nemusí znamenat brutální přeměnu a zříkání se všeho starého a klasického. I s moderními produkty lze vytvořit krásnou nadčasovou koupelnu, respektující styl a charakter celého domu. Renovace koupelny může být i přeměnou prostoru do něčeho krásného. Pro romantické duše nabízí přední výrobci koupelnového vybavení dokonalý sortiment vyzdvihující krásu klasických materiálů jako je zlato, porcelán a křišťál. Renovace koupelny s produkty z naší nabídky se může stát potěšením.

 

Baterie Villeroy & Boch La Fleur ve zlatém provedení.

Baterie Villeroy & Boch La Fleur ve zlatém provedení.

 

Vybavení koupelny

Vybavení koupelny ať již jde o zmiňované baterie, či designové vany, umyvadla keramiky, Corianu, Cristaplantu, smaltovaná umyvadla, nebo vany i umyvadla ze dřeva, to vše jsme schopni našim klientům nabídnout. Vybavení koupelny v dnešní době je nepřeberné množství a je obtížné se v rozsáhlé nabídce orientovat. To ale není žádný problém, pokud nám sdělíte své představy o vaší vysněné koupelně, my vám doporučíme nejvhodnější vybavení koupelny, ve které se budete cítit dobře. Kontaktujte nás, naše produktové specialisty.

Baterie Villeroy & Boch La Fleur v provedení s krystaly Swarovski

Baterie Villeroy & Boch La Fleur v provedení s krystaly Swarovski.

 

Online koupelny

Online koupelny a vůbec „online“ je fenomén dnešní doby, kterému se www.palazzio snaží právě přizpůsobit. Nabízíme našim klientům nejen online koupelny, ale celou realizaci bydlení online. Palazzio.cz je koncept nabízející klientům to, na co jsou zvyklý z online nakupování. Online si mohou postavit, či zrekonstruovat celý dům, nebo byt. Pokud hledáte online koupelny, jste zde správně. Kontaktujte nás a my se o Vás postaráme.

 

Baterie italského výrobce Gessi.

Baterie italského výrobce Gessi.

 

Obklad koupelny

Obklad koupelny, to jsou její šaty. Obklad koupelny tvoří často značnou část výrazu celé koupelny a podtrhuje její charakter.  Pro minimalistický vzhled bude jistě vhodné volit střízlivější dekor, pro romantický vzhled budou vhodnější dekorovanější obklady. Obklad koupelny ve zlaté barvě, jaký představujeme na následujících fotografiích lze bez obav použít do koupelen v různých stylech. Nemusíme ani volit celoplošný obklad koupelny, ten může být použitý jen v místech nejpravděpodobnějšího výskytu vody, tzn. nad umyvadlem, ve sprchovém koutě apod. Obklad koupelny se nemění zrovna snadno, proto nedoporučujeme šetřit právě na kvalitě obkladu. Mnohem jednodušší je výměna ostatních zařizovacích předmětů, či pouhou změnou výmalby je možné zcela změnit styl koupelny. Obklad koupelny a volba toho správného není jistě jednoduché téma a budeme se k němu ještě vracet. Pro více dotazů nás prosím kontaktujte, rádi Vám pomůžeme.

 

Detail dekoru zlatého obkladu koupelny od německého výrobce Villeroy& Boch.

Detail dekoru zlatého obkladu koupelny od německého výrobce Villeroy& Boch.

 

Villeory & Boch - Creative system Gold

Villeory & Boch - Creative system Gold.

 

Gessi Mimi.

Opět Gessi Mimi. Zlatá v moderních tvarech.

 

baterie Villeroy & Boch La Fleur

Detail baterie Villeroy & Boch La Fleur.

 

24 karátové zlato na mozaice V&B - Moonlight Gold.

24 karátové zlato na mozaice V&B - Moonlight Gold.