Designový wellness od BluBleu

Designový wellness od BluBleu

Elegantní design od BluBleu

Inovace znamená pro známého italského výrobce BluBleu skloubení atraktivního a elegantního designu v kombinaci s nejmodernější  technologií. BluBleu vytváří skutečné klenoty do Vašich koupelen, které korespondují se součastnými trendy a přitom poskytují maximální pohodlí a volnost pro Vaši relaxaci
Designéři z BluBleu věnují pozornost požadavkům zákazníka,  BluBleu nabízí řešení, které se hodí  do každé koupelny, od těch nejmenších až po největší. BluBleu tak vychází vstříc co nejširšímu okruhu zákazníků, kteří preferují prvotřídní design.

Sprchové kouty a vířivky

Sprchové kouty a vany s vířivkou byly vždy důležitým místem pro relaxaci. Dnes, pokud mají i výrazný design, stanou se dominantním prvkem v každé koupelně, nebo dokonce určují její celkový výraz.  Mnoho avantgardních architektů umisťuje koupelnu do středu domu, jako takzvanou oázu pohody.

 

 

Důraz na styl, inovativní design a na detaily jsou základními prvky filozofie výroby BluBleu. Pro dosažení výjimečného vzhledu designéři z BluBleu připravili řadu produktů Hi-Design s opravdu monumentálními vanami a do posledního detailu promyšlenými sprchovými kouty. 

Exkluzivní materiály

Když se k tomu přidají ve vhodné kombinaci  exkluzivní materiály, jako je sklo, dřevo, ocel, drahé pryskyřice, Corian ®. Výsledkem je moderní a minimalistický design, který splňuje veškeré estetické nároky, současných trendů vybavení domácnosti. Příkladem jsou vany Kali‘ Metal.

  

 

Luxusní koupelna

 

S vířivkou, parní lázní a vanou s chromoterapií, či sprchovým koutem od BluBleu si vychutnáte ve vlastní koupelně relaxaci  jako v profesionálním wellnes centru.

 


Příjemné okamžiky, strávené v horké koupeli, mají blahodárný vliv nejen pro tělo, ale hlavně pro duši. S výběrem nejvhodnější součástí pro Vaše domácí wellnes Vám poradí specialista Interiérového katalogu Palazzio.cz

 

Více informací o vyjímečných produktech najdete na webu společnosti Blubleu ... zde