Design interiéru

Design interiéru

Design interiéru je slovní spojení, se kterým se setkáváme dnes a denně. Hlavně pokud se zajímáme o trendy a novinky v oblasti designu, o interiéry. Trendem designu interiéru je snaha o individualitu interiéru. Stále více lidí se o design interiéru, který je obklopuje, zajímá a kladou požadavky na jeho úroveň. Design interiéru je jednou z našich hlavních činností a je úzce propojen s celkovým designem a architektonickým návrhem domu. Naši bytoví designeři jsou připraveni splnit vaše nejnáročnější požadavky na design interiéru.Celoskleněné schodiště s LED osvětlením jako součást interiéru.

Celoskleněné schodiště s LED osvětlením vhodně doplňuje celý interiér a stává se jeho dominantou. Siller Mistral

 

Detail designového vybavení interiéru.

Jen bytový architekt nebo designér chápe interiér jako celek. Nezapomíná na žádný detail.

 

designový doplněk interiéru

V naší nabídce je celá řad designových komponent, pro dokonalý design interiéru. Runtal Archibald.


Interiérový design

Interiérový design se zabývá zejména uspořádání vnitřních prostor domu, či bytu z praktického, ale i estetického hlediska. Samozřejmě nejlepším řešením je, pokud navazuje na celkovou koncepci domu, koresponduje s architekturou stavby. Hlavním cílem interiérového designu by mělo být sledování konkrétního konceptu a akceptování životního stylu majitele bytu. Interiérový design řeší především volbu a užití povrchů ( jako jsou podlahy, stěny ), dále se uplatňuje při užití solitérů ( jako jsou schodiště, vestavěný mobiliář ). V oblasti interiérového designu se nevylučuje ani zásah do dispozičního řešení interiéru. Interiérový design  má za hlavní úkol vytvořit ideální životní prostředí svým obyvatelům. Interiérový design se často zabývá atypickými prvky a neobvyklým řešením komplikací, které se vyskytují na každé stavbě.  Interiérový design v neposlední řadě řeší dekorování interiéru uměleckými díly, která jsou pomyslnou třešničkou na dortu každého interiéru.
Interiérový design je předmětem činnosti bytových designérů a  ideálním případě architektů, kteří navrhovali již konkrétní dům. Architekt totiž dokáže zvládnout jeho řešení v rámci řešení celé stavby. Bytový designéři pracují s vizualizačními a animačními programy, které velmi dobře vystihují jejich návrh prostoru i budoucí atmosféru bytu.

 

Design interiéru komplexně.

Design interiéru řeší architekt komplexně. Dva pohledy, každý na jinou část domu prozrazují shodný rukopis.

 

Design interéru řeší architekt jako celek.
Design interéru řeší architekt jako celek.

 

designové vybvení interiéru.

Trh nabízí množství krásného designového zboží. Při realizaci interiéru je nutné postupovat komplexně. Křeslo z produkce TONu.

 

design interiéru

Interiérový design v neposlední řadě řeší dekorování interiéru uměleckými díly, která jsou pomyslnou třešničkou na dortu každého interiéru. Lustr z produkce Lasvit.

 

interiér - návrh architekta

Architekt totiž dokáže zvládnout jeho řešení v rámci řešení celé stavby. Funkcionalistický interiér pana architekta Hippera.

 

design interiéru - detail

Bytový designer nezapomíá ani na detaily.  Ozdobou interiéru je váza z produkce Mosera.

 

design interiéru - detail

Názorný příklad jak i malý umělecký předmět dokáže změnit charakter interiéru.

 

Interiéry

Interiéry nás potkávají na každém kroku. To již od dob, kdy se lidé začali uchylovat do jeskyní, které se uzpůsobovali k bydlení a dekorovali je. Dnes se setkáváme s interiéry, které jsou sice vybavené krásnými  a designovými předměty, ale často jsou tyto interiéry studené, neosobní a nepraktické pro život. Proto nabízíme našim klientům v rámci naší činnosti, služby architektů a bytových designerů, kteří  navrhnou interiér, splňující veškeré nároky pro moderní a především praktické bydlení. Bytový designér, stejně jako architekt, jejichž práci  vám  nabízíme může vyřešit jakýkoli interiér. Designéři se zabývají návrhy jak celých bytů a domů, tak jednotlivých místností, navrhují soukromé i komerční interiéry. Máme letité zkušenosti  v oboru s tvorbou interiéru na  míru. Cílem našich  architektů je vyřešit celkový design interiéru tak, aby byl příjemný nejen na pohled, ale i po stránce praktického .

 

moderní design interiéru

Volbou vhodných doplňků lze snadno ovlivnit vzhled interiéru. Retro kolekce Moser.Máte zájem o návrh, zařízení  interiéru? Jsme tu od toho, abychom vám pomohli. Jako profesionálové  návrh vašeho interiéru zrealizujeme. Ušetříte náklady a zklamání z výsledku. Kontaktujte nás.

 

desgn interiéru - vizualizace

Jsme tu od toho, abychom vám pomohli při realizaci Vašeho interiéru.