Stavba hotelového komplexu Avalanche

Stavba hotelového komplexu Avalanche

Stavba hotelového komplexu Avalanche

Účastnili jsme se stavby hotelu, penzionů a bungalovů hotelového komplexu. Jde o celý soubor staveb. Ski areál Avalanche se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku, poblíž nejvyšší hory Moravy a Slezska – Pradědu, která patří k nejnavštěvovanějším střediskům. V oblasti se vyskytuje několik národních přírodních rezervací a jsou zde vynikající podmínky pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře, ale i pro turistiku a cykloturistiku. Velké množství jeskyní, kaskád, vodopádů, vynikající lyžařské podmínky a nádherná příroda lákající po celý rok do Jeseníků množství tuzemských i zahraničních turistů. Jde o zakázku, na které jsme se účastnili pouze jako stavební firma, podle přesného zadání investora.

KVALITNÍ STAVBA
Hotelový komplex díky námi provedené kvalitní stavbě nabízí komfortní ubytování v budovách hotelu, ve 3 samostatných penzionech a v 7 bungalovech. Každý pokoj v budově hotelu a penzionu má vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchovým koutem, TV, minibarem a internetem. Kvalitní stavba je v drsné jesenické přírodě velmi důležitá. Perfektní odolnost našich staveb v náročných podmínkách je nejlepším ukazatelem kvality staveb, které jsme zde realizovali. V takových podmínkách není přípustná jakákoliv chyba. Ta by se brzo projevila na stavu budov. Kvalitní stavba je zárukou dlouhé životnosti stavby a minimalizuje množství nutných oprav, šetří tak peníze investora. Kvalita stavby závisí stejně jako na kvalitní práci i na použití kvalitních materiálů pro stavbu. Nelze se nechat zlákat možností volby levných alternativních materiálů pro snížení nákladů a ohrozit tak kvalitu stavby. Je to obrovské riziko, které na sebe prostřednictvím stavební firmy přebírá investor.

STAVBA HOTELU
Stavba hotelu, který je v současné době dokončován je popsána formou fotoreportáže níže. Stavba hotelu v tomto sportovně turistickém areálu pro nás byla mimořádně zajímavou možností prezentace naší práce. Jsme hrdí na možnost vám zprostředkovat dění ze stavby hotelu, kterou se v centru Jeseníků nyní zabýváme. Při stavbě hotelu stejně jako u ostatních realizovaných staveb dbáme i na kvalitu dodávaných materiálů, protože to je klíčový faktor pro konečnou kvalitu stavby. Mnoho stavebních firem ve snaze minimalizovat náklady a získat zakázku volí nevhodné materiály, materiály podřadné kvality a poškozují tak investora, stejně jako špatně zpracovaný projekt prodražují ve výsledku celou stavbu.

STAVBA BUNGALOVŮ
Naše účast na realizaci ubytovacích kapacit započala stavbou bungalovů, kde si investoři ověřili naše schopnosti a kvalitu práce. Po zjištění, že se na naši práci mohou nejen spolehnout, ale že výrazně převyšuje obvyklou kvalitu a schopnosti jiných stavebních firem, jsme získali možnost účastnit se dalších částí těchto ubytovacích kapacit. Nejen stavby bungalovů pro ubytování návštěvníků tohoto krásného místa.

STAVBA PENZIONU
V celém areálu jsou 3 penziony. Stavba penzionu se neliší od stavby bungalovu, nebo hotelu. Pro nás není rozdíl, zda realizujeme stavbu menší, nebo větší. Stále nám jde jen o spokojenost investora s našimi službami. Kvalita práce při stavbě penzionu musí být stále perfektní. Naše stavební reference prezentujeme především formou fotoreportáže, to je ten nejlepší způsob na posouzení naší práce při stavbě penzionu.

STAVEBNÍ FIRMA
Stavební firma jako je naše, si dobře hlídá veškeré používané materiály, stejně jako kvalitu práce našich zaměstnanců. Není možné jakékoliv pochybení. Stavební firma a služby poskytované prostřednictvím Palazzio.cz jsou zde pro vás. Pokud máte zájem o služby dobré stavební firmy, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám vysvětlíme veškeré aspekty týkající se konkrétní stavby a uvedeme důvody, proč je nezbytné na počátku investovat více do kvalitních materiálů a služeb. Tato investice se v krátké době vrátí formou vaší naprosté spokojenosti.
Naše stavební firma je partner investora, cítíme se zodpovědní za naše jednání a vystupování před investorem, kterého si vážíme. Nezříkáme se zodpovědnosti za námi realizované stavby, to je důvod proč se na nás obrací investoři s dalšími zakázkami. Naše stavby jsou vizitkou naší práce.

Galerie

Stavba hotelového komplexu Avalanche

Obrázek č.1