20 rodinných domů za cenu bytu

20 rodinných domů za cenu bytu

20 rodinných domů za cenu bytu

20 rodinných domů za cenu bytu

Nechceme vám prodat dům, ale domov, kde se vám bude krásně žít. Nejen že jsme našli mezeru na trhu v nabídce bydlení, ale našli jsme i skvělé místo pro život. Nedaleko Prahy v krásné přírodě Brdských lesů jsme objevili místo, kde bychom sami rádi bydleli. Nenabízíme tak nic, co bychom sami nechtěli.


Nechceme vám prodat dům, ale domov, kde se vám bude krásně žít

 

Kvalita za neuvěřitelnou cenu

Rozhodli jsme se stavět co nejekonomičtěji a nabídnout skutečně levné bydlení. Uvědomujeme si, že mladé rodiny nemají prostředků nazbyt. Přesto si mohou s námi dopřát kvalitní bydlení.

Dům přizpůsobíme vašemu rozpočtu

 

Dům za cenu bytu na sídlišti

Díky promyšlené dispozici jsou domy komfortní a přesto je cena dostupná pro opravdu každého. Pokud bychom si sami vybírali bydlení, než na šedivém sídlišti na periferii bychom si raději zvolili skutečný domov v zeleni. Dům v provedení Shell & Core včetně pozemku vychází na neuvěřitelné 2 369 655 Kč!

V Nové Vsi pod Pleší je krásně. Důkazem toho že je zde čistý vzduch je plicní sanatorium hned za lesem.

 

Shell & Core

Co v paneláku určitě nejde, je hýbat s dispozicí bytu. To u nás není problém. Dům může uvnitř vypadat jak si řeknete. Přizpůsobí se vaší rodině. Ke všemu my nestavíme panelák jako konkurence!

 

Kvalitní stavba - kvalitní materiály

Ke stavbě používáme výhradě kvalitní vyzkoušené materiál. Všechny fáze stavby máme pečlivě zdokumentované. Náš projekt domů Bydleni-Brdy.cz přináší dostupné kvalitní a zdravé bydlení pro každého.

 

Nízkoenergetické bydlení

Pro stavbu využíváme stavební materiál Ytong Lambda YQ, čímž se nám podařilo dosáhnout parametrů nízkoenergetické stavby. Současně s využitím tepelného čerpadla pro vytápění a ohřev TUV se spotřeba energie vyšplhá pouze k 9tis. Kč za rok!

 

Bydleni-Brdy.cz

Domy nabízíme pod názvem projektu Bydleni-Brdy.cz na webové stránce projektu. Zájemci o domy se mohou podívat na stavbu, kde probíhají každý víkend od 10:00 do 15:00 dny otevřených dveří. Rádi se s vámi setkáme i v naší kanceláři na Vrchlického 29 v Praze, kde vám sdělíme o našich domech maximum informací.

Bydleni-Brdy.cz

 

 

Galerie

20 rodinných domů za cenu bytu

Obrázek č.1

20 rodinných domů za cenu bytu

Obrázek č.2

20 rodinných domů za cenu bytu

Obrázek č.3