Realizace interiéru

Realizace interiéru, kterou vám dnes představujeme je jednou z našich dalších referencí. Šlo o realizaci interiéru při současné rekonstrukci domu a tohoto konkrétního bytu. Realizace interiéru přímo spočívala nejen v dekorování interiéru, jak bývá zvykem, ale především v rekonstrukci omítek, rozvodů, kompletní výměny oken a dveří. Rekonstrukce tak byla pojata velmi komplexně a vznikl velmi příjemný prostor pro život rodiny.  Z následující fotogalerie můžete posoudit, jak se realizace interiéru povedla. Zvláštní pozornost si zaslouží prvky zhotovené na míru, jako jsou vnitřní dveře, kuchyně na míru, ale i rekonstrukce dobového schodiště.

 

Rekonstrukce bytu - nové omítky

Při rekonstrukci bytu byly zcela nově provedeny vnitřní omítky.

 

Rekonstrukce schodiště

Rekonstrukce bytu se nevyhnula ani rekontrukci dobového schodiště.

 

Rekonstrukce domu

Rekonstrukce domu představuje často velmi nepopulární a nevděčné kroky, jako jsou izolace proti vlhkosti, výměna střešní krytiny, výměny oken, rekonstrukci fasády a další práce, které jsou spojené s bouráním a nepořádkem na staveništi. Jsou to však kroky, které je nutné provést pro pozdější bezstarostné užívání domu. K čemu by byla polovičatá rekonstrukce, maskující neduhy domu. Rekonstrukce domu musí být provedena velmi pečlivě a profesionálně, protože každé pochybení by se později projevilo a mohlo by vést nejen k typickým nepříjemným projevům, kazícím potěšení z dobře provedené práce, ale i k závažným poruchám na samotné konstrukci domu. Takovou chybou může být zejména chyba na rekonstrukci hydroizolace domu.  Rekonstrukce domu má primárně zajistit původní stav domu, jaký dům měl kdysi. Sanovat problémy, které vznikly zubem času a používáním domu, stejně jako povětrnostními vlivy.

 

Zakázková výroba dveří.

Součástí rekonstrukce byla kompletní výměna interiérových dveří za dveře na zakázku.

 

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukcí bytu vzniklo velmi příjemné prostředí pro život mladé rodiny.

 

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu je na rozdíl od rekonstrukce domu méně komplexní. Při rekonstrukci domu nás už tolik netrápí výše zmiňovaná hydroizolace, nebo fasáda domu, věnujeme se více jen interiéru bytu, rozvodům elektřiny, vody, odpadů apod. Zajímá nás celkové působení interiéru po rekonstrukci a uzpůsobujeme interiér bytu životu v něm. Rekonstrukce bytu by měl takový byt upravit konkrétním nárokům jeho budoucím obyvatelům. Rekonstrukce bytu v tomto konkrétním případě měla za úkol upravit byt v klasické vile pro život mladé rodiny. Při rekonstrukci omítek byla využita kromě sádrových omítek i technika Benátského štuku, která vytvořila dominantní a velmi zajímavou plochu spojující celý prostor bytu. Výrazným prvkem interiéru jsou i interiérové dveře, zhotovené na zakázku s povrchovou úpravou ve vysokém lesku. Skutečným srdcem bytu je masivní dřevěná kuchyně v anglickém stylu, rovněž zhotovená na zakázku. Kuchyně koresponduje s ostatním vybavením bytu v témže stylu. Návštěvník tak má pocit, že se ocitnul v jiném světě.

 

Realizace interiéru - rekonstrukce schodiště.

Relizace interiéru při rekonstrukci bytu se přizpůsobila původnímu stylu domu.

 

Rekonstrukce povrchu stěny.

Stěna s povrchovou úpravou "Benátským štukem" je dominantou interiéru bytu.

 

Dřevěná kuchyně


Dřevěná kuchyně, kterou jsme již zmiňovali je perfektní vizitkou práce našeho stoláře.  Je to ukázka zakázkové výroby na míru. Dřevěné kuchyně se řídí řadou specifik. Sériová výroba si netroufá do celodřevěných kuchyní, právě z důvodu, že dřevo je materiál, který pracuje a kuchyně je prostor v celém bytě nejnáročnější k materiálům, jako je právě dřevo. Při precizním zpracování však nehrozí pozdější komplikace. Dřevěná kuchyně je také nákladnější, protože je sestavená jen z prvotřídního materiálu, kterého se jinak používá jen k pohledovým částem kuchyně. Je tak na investorovi, jak moc po celodřevěné kuchyni touží.
 

Dřevěná kuchyně na zakázku je srdcem obytného prostoru.

Dřevěná kuchyně na zakázku je srdcem obytného prostoru.

 

Celodřevěná kuchyně na zakázku

Celodřevěná kuchyně na zakázku. Zakázková výroba je to co umíme nejlépe.

 

Styl interiéru

Celý interiér je ve stejném stylu.

 

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny, respektive koupelen tohoto bytu zajistila rodině důležité hygienické zázemí. Při rekonstrukci koupelny byly využity pouze kvalitní dlažby a obklady, stejně jako armatury od předních výrobců. Investor tak rozumně zvolil kvalitu, která mu bude sloužit po dlouho dobu. Sázka na jistotu ve formě kvalitního výrobku renomovaného výrobce se odmění i dobrým designem, který neztratí nic ze své krásy ani po letech používání. Rekonstrukce koupelny je oblast, na které se rozhodně nevyplatí šetřit. Pořizovací náklady na rekonstrukci koupelny nejsou nikterak nízké a ani stavební práce spojené s rekonstrukcí koupelny se určitě nechce nikomu podstupovat znovu v krátké době. Rekonstrukci koupelny je určitě vhodné svěřit profesionálům a nepouštět se do rekonstrukce svépomocí.

 

Rekonstrukce koupelny - kvalitní materiály.

Rekontrukce koupelny s využitím kvalitních materiálů a značkového sortimentu.

 

My u Palazzia jsme na náročné klienty zvyklí a jsme schopni splnit jejich nejnáročnější představy, popřípadě jim kvalifikovaně poradit. Máte-li taková přání, nebo zájem o rekonstrukci domu, bytu, či jen o rekonstrukci kuchyně či koupelny, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro Vás a rádi zrealizujeme Váš vysněný interiér, nebo rovnou postavíme Váš dům snů.

 • Rekonstrukce interiéruZaslat dotaz

 • Vaše jméno:
 • E-mail: (e-mail je nutné vyplnit)
 • Předmět:
 • Příloha: (projekty, návrhy atd.)
 • Text:

Odeslat

Chci vědět více informací k produktu, který se mi líbí

 • Vaše jméno:
 • E-mail: (e-mail je nutné vyplnit)
 • Předmět:
 • Příloha: (projekty, návrhy atd.)
 • Text:

Odeslat

Přihlášení uživatele

Přihlášení se nezdařilo!
Zadali jste špatné heslo nebo E-Mail
 • E-mail:
 • Heslo:

Zapomněli jste heslo?

Přihlásit se

Nemáte účet? Zaregistrujte se!

Registrace uživatele

Registrace se nezdařila!
Nevyplnili jste všechny údaje potřebné k registraci.

Zadané heslo se neshoduje společně s kontrolním.
 • E-mail:
 • Heslo:
 • Potvrdit heslo:
 • Zasílat
  newsletter?

Přihlášení/registrace

Napište E-Mail na který jste
registrovaný/á

 • E-mail:

Zaslat nové heslo

Autor -