Palazzio

Palazzio

Pro zastánce tradičních hodnot a poctivé řemeslné práce jsme připravili řadu exkluzivních produktů pod vlastní zančkou Palazzio.ALNO Alpha-InnoTec Aparici, Cerámica-Porcelánico Apavisa porcelanico B&B Italia BluBleu BOFFI Dornbracht Duravit DUSCHOLUX

ALNO

ALNO

ALNO je tradiční německý výrobce značkových kuchyní s historií sahající až do roku 1927. Je základní značkou koncernu Alno AG, který se řadí mezi největší výrobce kuchyní na světě. Se svými produkty se pravidelně účastní významných veletrhů (např. Eurocucina v Miláně) na kterých často představuje nové koncepty s využitím nejnovějších techologií a materiálů a určuje jimi další směr vývoje svých produktových řad.

Vysoce kvalitní materiály, pečlivě vybírané s ohledem na životní prostředí, perfektní zpracování a velký důraz na detaily jsou pro značku Alno charakteristické. Vysokou hodnotu kuchyní Alno dokazuje mnoho prestižních ocenění (např. Red Dot design award, iF product design award a mnoho dalších), které tato značka se svými produkty opakovaně získává.

ALNO, to je kvalita bez kompromisů.

Alpha-InnoTec

Alpha-InnoTec

Německá firma Alpha-InnoTec GmbH se v celé Evropě řadí k podnikům dominujícím na trhu tepelných čerpadel. Ve Švýcarsku je Alpha-InnoTec dokonce firmou s vedoucím postavením. 

Hlavní sídlo firmy se nachází v bavorském Kasendorfu.

Alpha-InnoTec prezentuje svou velmi širokou nabídku, která zahrnuje odpovídající přístroje a systémy jak pro novostavby, tak i pro rekonstrukce či modernizaci. Nejnovější vývoj  nabí zákazníkům tepelná čerpadla, která jsou téměř na klíč a v nichž jsou integrovány všechny komponenty.

Aparici, Cerámica-Porcelánico

Aparici, Cerámica-Porcelánico

Firma Aparici je výrobcem keramických obkladů a dlažeb a porcelánových dlaždic na mezinárodní úrovni.
Společnost byla založena roku 1961 v Alcoře. Toto místo, je nyní již tradičně spojováno právě s výrobou dlaždic a obkladů firmy Aparici. Ve svých počátcích výroba počítala s týmem 8mi zaměstnanců. Po velkém boomu v oblibě keramických obkladů a dlažeb v roce 1966 zajišťovala produkci obkladů na výrobní ploše 10.000metrů čtverečních, počítaje s týmem 150 lidí. V současné době zařízení disponuje výrobním prostorem o výměře 14.500.000 čtverečních metrů a produkuje ročně celkem 280.000 m2 obkladů a dlažeb

Apavisa porcelanico

Apavisa porcelanico

Apavisa porcelanico je předním výrobcem designových high-tech dlaždic, které jsou díky svému zajímavému designu velmi originální a oblíbené. Tato velkolepá firma spojuje schopnosti svých vysoce technicky kvalifikovaných pracovníků s nejnovějšími technologiemi v oblasti materiálů a keramiky. Tato výrobní korporace, stejně jako produkty, které nabízí, dává profesionálům a spotřebitelům důvěru, kterou potřebuje každý velký projekt.

B&B Italia

B&B Italia

BluBleu

BluBleu

http://www.blubleu.com

BOFFI

BOFFI

Kuchyně a koupelny italské značky Boffi udávají již řadu let trend v oblasti koupelnového a kuchyňského designu. Pokud tento inovativní design okouzlí i vás, můžete si produkty značky Boffi pořídit v obchodě s designovým nábytkem Konsepti v holešovickém Holportu.

Italská společnost Boffi začínala jako výrobce kuchyní již v roce 1934. Dnes je známá po celém světě svými inovativními výrobky té nejvyšší kvality. Jedničkou v oboru se stala v roce 1986 díky svému modelu Gourmet, který kombinoval avantgardní design a prvky profesionálních kuchyní. Dokonalosti v oboru pak dosáhla s modelem Congegno od zkušeného designéra Gualtiera Marchesiho. V roce 1980 rozšířila společnost své portfolio o výrobu koupelen, které jsou jako kuchyně symbolem luxusního designu vyznačujícího se novými materiály a dokonalou elegancí. Úspěch značky Boffi souvisí také s její spoluprací s mnoha významnými designéry, jako jsou Piero Lissoni, Antonio Citterio, Naoto Fukasawa a mnoho dalších. Její inovativní výrobky jsou k vidění v Muzeu moderního umění v New Yorku či na Triennale v Miláně. Vedle Itálie má značka Boffi pobočky ve 40 zemích na různých kontinentech.

Dornbracht

Dornbracht

Duravit

Duravit

DUSCHOLUX

DUSCHOLUX


Zaslat dotaz

 • Vaše jméno:
 • E-mail: (e-mail je nutné vyplnit)
 • Předmět:
 • Příloha: (projekty, návrhy atd.)
 • Text:

Odeslat

Chci vědět více informací k produktu, který se mi líbí

 • Vaše jméno:
 • E-mail: (e-mail je nutné vyplnit)
 • Předmět:
 • Příloha: (projekty, návrhy atd.)
 • Text:

Odeslat

Přihlášení uživatele

Přihlášení se nezdařilo!
Zadali jste špatné heslo nebo E-Mail
 • E-mail:
 • Heslo:

Zapomněli jste heslo?

Přihlásit se

Nemáte účet? Zaregistrujte se!

Registrace uživatele

Registrace se nezdařila!
Nevyplnili jste všechny údaje potřebné k registraci.

Zadané heslo se neshoduje společně s kontrolním.
 • E-mail:
 • Heslo:
 • Potvrdit heslo:
 • Zasílat
  newsletter?

Přihlášení/registrace

Napište E-Mail na který jste
registrovaný/á

 • E-mail:

Zaslat nové heslo

Autor -